PortaZ

Najem atrakcji na eventy – proparty.eu

Organizując imprezę dla dzieci bądź też piknik firmowy należałoby zadbać o należyte atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety zakup kosztownych sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź też innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest po prostu nierentowny – dużo poprawniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu razem z obsługą, która zadba o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozstawi oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką ofertę przygotowała jednostka proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje przeróżnego typu atrakcje na imprezy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom oraz osobom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z oferty korzystają także firmy, które szukają atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia gwarantują również idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych lub organizacji pracy – jest to bardzo dobry sposób, żeby zagwarantować pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszystkie inne osoby, które chcą, żeby impreza była bajeczna oraz obfitowała świetną zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zatroszczymy się o to, by atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem oraz odebraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla potomstwa a także służbowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik i dostępność terminów uprzejmie zapraszamy na stronę internetową proparty.eu lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  wynajem atrakcji dmuchanych