PortaZ

Niezwykła rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Masz już dość bezbarwnych weekendów spędzanych przed komputerem? Chcesz zabrać rodzinę i dzieci na atrakcyjną wycieczkę, która zezwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli nie masz z perspektyw czy żadnego pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – przetestuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą czy też Narwią. Mamy świetny sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, poznać bliżej naturę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się i w głównej mierze bardzo dobrze spędzić dzień, dbając nie tylko o wartości rodzinne, jednakowoż także ruch. Aktywne spędzanie czasu w bombowym miejscu – to oferta, którą przygotowaliśmy.
Jeżeli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zbyt gigantyczne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – idealny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub też w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najistotniejsze – gwarantujemy ponadprogramowe atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić przyjemnie czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie jedynie do rodzin – wiele agencji eventowych organizuje u nas wyjazdy służbowe, integracyjne spływy kajakowe lub też atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, entuzjastycznie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i pokazujemy, że dla nas najważniejszy jest Kontrahent i jego korzystna zabawa podczas spływu.
Toteż jeśli szukasz interesującego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz sprawić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem bądź po prostu w idyllicznej aurze popływać z familią pontonem – gorąco zapraszamy do nas. Dla firm oraz agencji eventowych przygotowaliśmy przydatną propozycję współpracy – również gorąco zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem bądź pontonem, zbliż się do natury oraz przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl